مبلمان

راهنمای خرید میزهای اداری

راهنمای میزهای اداری

راهنمای خرید میزهای اداری یکی از مهم ترین موضوعاتی است که برای هر اداره و شرکتی وجود خواهد داشت. تمامی کارکنان یک شرکت باید میز مناسب برای خودشان را داشته باشند و میز اداری مورد نظر باید علاوه بر راحتی، زیبایی و کارایی، پاسخگوی تمامی نیاز های آن ها باشد.جهت مشاوره خرید میز اداری با شماره 02144063140 تماس بگیرید.

انواع میز اداری را بشناسید:

رایج‌ترین تنوع میز شامل میز مدیریت، میز کارمندی، میز کامپیوتر، میز اجرایی، میز L شکل، میز منشی، میز پذیرش، میز کنفرانس و . . . است. در ادامه به معرفی هر کدام می‌پردازیم. همان‌طور که اشاره کردیم کاربری میزها متفاوت است و به همین دلیل نیز طراحی و مدل میزهای اداری متناسب با کاربردی که دارند صورت می‌گیرد. انواع میز شامل: میز کامپیوتر، میز کم‌جا، میز تحریر، میزهای متحرک (با قابلیت تنظیم ارتفاع) و میزهای رسمی است. 

میز مدیریت:

میزهای مدیریت در مدل‌های مدرن، سلطنتی و کلاسیک تولید می‌شوند که هر کدام دارای ظاهر خاص و مزایای خاص خودشان هستند. شما با توجه به نوع دکوراسیون خود می‌توانید نوع میز مدیریت خود را انتخاب نمایید. میزهای مدیرت، بیشتر با کمک دستگاه‌های روز دنیا ساخته می‌شوند تا دوام، زیبایی و همچنین استانداردهای لازم را تأمین کنند. از ویژگی‌های میزهای مدیریتی امروز، ساخته شدن بر اساس اصول ارگونومی است.جهت مشاوره خرید میز اداری با شماره 02144063140 تماس بگیرید.

میز کارمندی:

میزهایی که برای اتاق کارکنان استفاده می‌شود؛ به صورت مجزا دارای کشو و مکانی برای نگهداری اسناد مهم است. میز کارمندی به گونه‌ای طراحی می‌شود که سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ به راحتی بر روی آن قرار بگیرد. در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن میزهای تکی نیست، بهترین کار استفاده از میز کار گروهی است.

میزکامپیوتر:

 اصولا میزهای کامپیوتر با کاربری مخصوص کار با کامپیوتر طراحی می‌شوند. این میزها دارای استانداردهای مخصوص جهت زاویه درست دست‌ها هنگام استفاده از ماوس و کیبرد است. به این ترتیب استفاده از آنها به ستون فقرات و اسکلت مچ دست آسیب نخواهد زد.

میز کنفرانس:

یکی از مهمترین قسمت‌های مبلمان اداری در هر شرکت و یا سازمان، میز کنفرانس است که معمولاً در اتاق جلسات و کنفرانس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این میزها در طرح‌ها و مدل‌های مختلف و متناسب با تعداد افراد استفاده کننده، ساخته می‌شوند. همانطور که می‌دانید این میزها فضای زیادی اشغال می‌کنند؛ بنابراین حتماً باید اتاق‌های کنفرانس از فضای کافی برخوردار شوند. صندلی‌ها به گونه‌ای در اطراف میز کنفرانس قرار می‌گیرند که افراد مقابل یکدیگر قرار گیرند. ارگونومی میز کنفرانس نیز مانند سایر میزهای اداری اهمیت زیادی دارد؛ زیرا ممکن است افراد مجبور شوند تا چند ساعت متوالی پشت این میز وقت بگذرانند.

قیمت خرید میز اداری:

برای خرید میز اداری مناسب باید به دکوراسیون اداری شرکت خود توجه کنید و میز را متناسب با آن انتخایب نمایید و اینکه چه کارایی و خواسته‌ای از میز دارید بسیار مهم است.

به طور مثال برای انجام کارهای کامپیوتری بهترین گزینه میز مخصوص کارهای کامپیوتری است و اینکه این میز فضای کافی برای قرار گرفتن کامپیوتر و دیگر وسایل جانبی را دارد. برای انجام کارهای دفتری میزی را خریداری کنید که دارای بیشترین سطح باشد تا بتوانید کاغذها و کتاب‌ها و وسایل دیگر خود را بر روی آن قرار دهید.

قیمت میز اداری به این دسته ازعوامل یعنی  مواد اولیه، طراحی، برند تولید کننده، خدمات پس از فروش بستگی دارد. میز اداری سیمای دانش مهر با ارائه بهترین طرح ها از انواع میز اداری مدرن و کلاسیک توانسته است رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید و نیز در بخش مواد اولیه استفاده از ام‌دی‌اف و چوب های مرغوب در دستور کار این شرکت قرار دارد.

در خرید میز اداری باید به رنگ، سایز و اندازه، طرح و زیبایی، استحکام و دوام و همچنین قیمت میز توجه داشت. که شرکت معتبر سیمای دانش مهر در زمینه تولیدات مبلمان اداری و پارتیشن اداری نامی نیک از خود به یادگار گذاشته است.

 جهت مشاوره خرید میز اداری با شماره 02144063140 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *